מעצבים - Space No.9

ליווי אישי בחוויה ייחודית!

מעצבי הפנים והאדריכלים שלנו ילוו אותך לאורך כל תהליך עיצוב הבית, הצוות שלנו קשוב ומאמין בחווית עיצוב ייחודית בה הלקוח נמצא במרכזו של תהליך עיצוב הבית, וכל השירותים מוגשים עד אליו!
הליווי הצמוד של מתחם העיצוב SPACE NO.9 מעניק מענה מלא ללקוח. המעצבים שלנו יתכננו ויעצבו עבורך את החלל המבוקש, תוך רגישות והקשבה מלאה לצרכים שלך ולרצונות שלך.

חלל המעצבים - הלב הפועם של המתחם

בלבו של המתחם נמצא חלל מעצבי הפנים והאדריכלים של מתחם העיצוב SPACE NO.9 .כל מעצב מביא את עצמו לידי ביטוי באופי הפרוייקטים שלו ובאופי האישי שלו.מתוך מגוון מעצבי פנים, אדריכלים ואנשי מקצוע בתחום עיצוב ושיפוץ הבית הנמצאים במתחם, אנו נדאג למצוא עבורכם את אנשי המקצוע המתאימים ביותר עבורכם, שילוו אתכם לאורך כל תהליך עיצוב ושיפוץ הבית.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות והתחייבות, השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.